Nyní jste zde: Úvod → Reference

Reference


Bonus program se těší velké oblibě našich zákazníků. Podívejte se, co o něm řekli někteří z nich...

* Bonus program je výborná odměna pro zákazníky. Design a srozumitelnost jsou plně dostačující. ( Petra Tomašáková, Shimano Czech Republic, s.r.o. )

 

* Výborný nápad, objednávání odměn je jednoduché, výběr odměn zajímavý, srozumitelnost a komunikace mi vyhovuje. Reklamace zatím nemohu posoudit, zatím nebylo potřeba reklamovat. ( Barbora Jánětová, CeramTec Czech Republic,s.r.o. )

 

* Příjemný, jednoduchý a srozumitelný.  ( Jiří Kudlička, PEGAS NONWOVENS s.r.o. )

* Širový výběr odměn, snadný způsob zjištění stavu bodů, jednoduchá objednávka. Případné dotazy vždy  zodpovězeny. Celková spokojenost. ( Alena Hromádková, NAVI CZ, s.r.o. )

 

* Jsme malá organizace,takže neobjednáváme velké množství zboží,ale i tak je milé,že si můžeme vybrat dárek.  Myslím,že z dárků,které jsou k dispozici, si může vybrat každý.Srozumitelnost Bonus programu a komunikace s Vašimi zástupci jsou bez problémů. ( Alena Melcrová, Domov seniorů Nové Strašecí )

 

* Bonus program Manutan se mi libi. Vse je prehledne, srozumitelne a pokud mam clovek dost bodiku, tak je objednani odmeny uz opravdu hracka :-) ( Martina Sochorová )

 

* Bonus program Manutan se mi velmi libí. Ocenuji přehlednost odměn, jednoduchost objednání a rychlost dodaní. ( Pavel Zvědělík, Limagrain Central Europe Cereals, s.r.o. )

 

* Jsem spokojena. Hlavně oceňuji velmi rychlé a spolehlivé vyřízení objednávky. Bonusový program je milá pozornost. ( Jana Hrčková, Střední průmyslová škola, Tachov, Světce )

 

* Bonus program je v pořádku. Je přehledný a objednávky jsou jednoduché. ( Ondřej Beneš, Mektec CZ s.r.o. )

 

* Líbí se mi moc.  Je to zatím nejlepší bonusový program, jaký jsem kdy viděl. ( Pavel Mihálik, Rodenstock ČR s.r.o. )

 

* Bonus Manutan je jednoduchý způsob jak odměnit své kolegy za skvělou spolupráci. Věrnostní program je srozumitelný a pestrost odměn dostačující. A když něco nevím, tak volám 800 ......, tam mi ochotně odpoví a své slovo dodrží. ( Marcela Půlkrabková, CZ LOKO, a.s. )

 

* Bonus Program Manutan se mi líbí, vše je v pořádku, dobrá spolupráce. ( Iva Žídková, Slezská univerzita v Opavě )

 

* S bonus programem jsem spokojena, výběr odměn a jejich objednání jednoduché a přehledné, jen bych uvítala širší nabídku odměn. ( Jitka Matoušková, TRIMA spol. s r.o. )

 

* Je srozumitelný, designově líbivý a v každém případě milým poděkováním za uskutečněné objednávky. Komunikace je bez problémů a s reklamací jsem se nesetkala :-) ( Miroslava Mouchová, SMAŽÍK MOST s.r.o. )

 

* Shledávám tento program jako velmi zajímavý a motivující k dloudodobé spolupráci. ( Stanislav Tisot, Haselmeier s.r.o. )

 

* Bonus program je příjemné zpestření nákupu u firmy MANUTAN. A praktická odměna dle výběru potěší. ( René Adamík, Weller, spol. s r.o. )

 

* Bonus program je ve všech směrech vyhovující, určitě zajímavá motivace pro zákazníky. ( Lucie Blahová, MACEK a SYN, s.r.o. )

 

* Bonus program je výborný. Způsob objednávkek a výběr odměn je naprosto srozumitelný. Chybí více ůdajů o jednotlivých odměnách. S reklamacemi nemám žádné zkušenosti . ( Ludvík Křikava, Sécheron Tchequie )

 

*Bonus program od Manutanu se mi líbí, k tomu nemám víc co dodávat. ( Michal Marek, LUX - IDent s.r.o. )

 

* Příjemné zpestření nákupu, výborná komunikace a řešení případných nesrovnalostí v dodávce. ( Marcela Noháčková, Rozvoj, stavební bytové družstvo )

 

* Systém je srozumitelný, dostupný.   Reklamace jsme prozatím neřešili, tudíž nemůžeme posoudit. ( Lenka Havlíková, Železárny Štěpánov, spol. s r.o. )

 

* Z mého pohledu je bonus Manutanu dobrý,každý bonus je svým způsobem pobídkový a vede k většímu zájmu k nákupu dodávaných výrobků,tak jak je nabízen je myslím celkem dostačující. ( František Sležek, Město Litovel )

 

* Bonus program Manutan je srozumitelný, přehledný. Komunikace je bezproblémová. Výběr odměn je bohatý. ( Alexandr Večera, SAS Autosystemtechnik s.r.o. )

 

* Bonus program Manutan mohu hodnotit jen kladně. Je to velice příjemná forma odměny za námi poslané objednávky. Firmu Manutan prosím o pokračování v tomto programu. ( Lucie Černá, NEPRON, s.r.o. )

 

* Líbí se mi, je přehladný a v celku i pohotový. ( Miloslav Bareš, První Elektro, a.s. )

 

* Bonus program se mi velmi líbí. Suma získaných bodů je velmi přehledná a nabídka k výběru  odměn za body je velmi pestrá a různorodá. Jsem s tímto programem velmi spokojená a budu jej i nadále využívat. ( Kateřina Benešová, Wera Werk s.r.o. )

 

* Ano Bonus program je fajn, vždy je dobré, získat něco navíc. ( Olga Šrejberová, Hotel Libenský )

 

* Bonus program je sympatická aplikace odměňování zákazníků, přičemž si drží nastavený standart Manutanu - jednoduchost, rychlost, spolehlivost. ( Marian Němec, Otto Němec - optik )

 

* Program Bonus se mi libi a jsem ve vsech smerech spokojena. ( Renáta Smažilová, Daikin Device Czech Republic s.r.o. )

 

* Myslím že je srozumitelný, výběr cen je dostatečný a způsob objednání bezproblémové. Jsem spokojen. ( Jaroslav Krajsky, Doosan Bobcat Manufacturing s.r.o. )

 

* Bonus program se mi celkově líbí a nemám k němu vůbec žádné výhrady. ( Monika Beranová, Středisko křesťanské pomoci - KC Maják )

 

* Bonus program Manutan je po všech stránkách srozumitelný,přehledný.Široký sortiment výběru musí uspokojit každého účastníka tohoto programu.Jsem velice spokojená. ( Ilona Bielešová, nkt cables Vrchlaní k.s. )

 

* Bonus program MANUTANU je velice dobrá  věc. Jak s objednáváním, komunací a výběrem  odměn jsem velice spokojená. ( Jana Tumová, JAWA Moto spol. s r.o. )

 

* Bonus program se mi velice zamlouvá, několikrát jsem jej využila a vždy proběhlo vše bez problémů.  Výběr i způsob objednání mi maximálně vyhovuje. ( Ivana Rieglová, Pramet Tools, s.r.o. )

 

* K designu apod.nemám připomínky, ale nesouhlasím vůbec s myšlenkou bonusového programu jako takovou, naopak preferuji nízké ceny nabízeného zboží, ne ceny na úkor "dárečků". Vaše společnost mě v posledním roce cenami bohužel nezaujala. ( Eva Axmanová, Aquaservis Mělník, s.r.o. )

 

* Bonus program Manutan je skvělý program, výběr odměn je rozsáhlý, milé zpestření k objednávkám. ( Petra Velíšková, PRIBINA,  spol. s r.o. )