Nyní jste zde: Úvod → Obchodní pravidla

Obchodní pravidla


Jak funguje Bonus program Manutanu

1. Oceňujeme věrnost našich zákazníků, a proto jim nabízíme odměny za jejich nákupy. Čím více nakupujete, tím více bodů dostanete. Za bonusové body si můžete vybrat odměny.

 

2. Body se vám začnou načítat nejpozději 24 hod. po registraci do Bonus programu. Registrační údaje vám pošleme e-mailem (login, heslo).

 

3. Hodnota bonus bodů je 1 bod za 120 Kč nákupu s DPH. Hodnota bonus bodů pro zákazníky v péči key account managera Manutanu je 1 bod za 240 Kč nákupu s DPH.

 

4. Maximální výši bonus bodů, které můžete dosáhnout odpovídá nejdražší odměně. Pak už stejně nemáte kam stoupat, takže stačí si body užívat. Jakmile stropu dosáhnete, vyzveme vás, abyste si do 30 dnů vybrali své odměny. Po 30 dnech vám budeme muset body smazat.

 

5. Na www.mujmanutan.cz můžete najít odměny a jejich popis. Vybírat odměny si můžete do výše přidělených bonus bodů. Odměny zařazujeme a vyřazujeme podle jejich aktuálnosti a dostupnosti na trhu.

 

6. Odměnu vám pošleme na adresu, kterou jste uvedli v objednávce. Doručíme ji prostřednictvím DPD. Odměny z věrnostního programu jsou určeny pro firemní využití. Je vaší odpovědností, abyste s odměnou nakládali podle směrnic a politiky svého zaměstnavatele. Po objednání odměny vám to potvrdíme e-mailem. Bonus program chceme mít jednoduchý a uživatelsky příjemný, pro naše věrné zákazníky, bez zbytečného papírování (žádné účtenky, faktury od nás nečekejte). Obvyklá doba dodání odměny z Manutanu je do 3 týdnů od objednávky.

 

7. Pokud nebudeme moci pro velký zájem nebo nedostupnost odměnu dodat, nahradíme ji podobnou ve stejné hodnotě nebo dárkovými poukazy v hodnotě odměny bez DPH.

 

8. Budeme velmi rádi, když vám rozdáme co nejvíce odměn. Pokud ale nebudete Bonus program využívat, body vám musíme smazat. Jde o tyto případy: pokud nenakoupíte více než 4 měsíce nebo pokud na bonus účtu nedojde k pohybu v počtu bodů déle než 4 měsíce nebo v případě, že se nepřihlásíte na svůj bonus účet svým jménem a heslem po dobu 4 měsíců. Po smazání bodů, už na ně nemáte nárok. Tak jej využívejte pravidelně, ať máme radost my i vy.

 

9. Za svou firmu můžete označit preferovaného uživatele (osobu, na jejíž bonus účet se budou načítat body za všechny nákupy dané firmy). Jinak body načteme vždy registrované osobě spojené s danou objednávkou.

10. Když využijete v objednávce náhradní plnění, bonus body vám za tuto objednávku nemůžeme načíst. Pokud objednávku u Manutanu z jakéhokoliv důvodu zrušíte nebo nám zapomenete zaplatit, nemůžeme vám body připsat.

 

11. Neposkytujeme informace třetím osobám o osobních údajích uživatelů nebo o vybraných odměnách v Bonus programu. Informace poskytneme pouze v případě písemné žádosti zaměstnavatelem uživatele.

 

12. Do 14 dnů od převzetí odměny ji nám můžete vrátit zpět. Cena poštovného za zpětné poslání je od 20 Kč do 250 Kč podle charakteru odměny. Body vám připíšeme zpět.

 

13. Na odměny (kromě potravin a materiálů určených k rychlé spotřebě) můžete využít záruku 2 roky. Reklamované zboží nám pošlete na vlastní náklady. Reklamaci samozřejmě vyřídíme v přiměřené lhůtě.

 

14. Bonus program chceme mít plně funkční a aktuální. Proto tu a tam se může stát, že podmínky Bonus programu, hodnotu bonus bodu k obratu nebo bodovou hodnotu odměn změníme. O těchto změnách vám dáme vědět na www.mujmanutan.cz s týdenním předstihem. Pokud se rozhodneme zrušit Bonus program, necháme vám 60 dnů na čerpání odměn za dosud získané body.


Tak, a to je vše. Teď už se můžete klidně přihlásit do Bonus programu. Napište nám na e-mail bonus@manutan.cz. Těšíme se na vás.