Nyní jste zde: Úvod → O firmě

O firmě


Proč právě my?

20 000 produktů z naší nabídky nám pomáhá vybavovat vaše kanceláře, sklady a dílny. Budeme rádi, když se přidáte k více než 200 zákazníkům, kteří se s námi každý den podělí, co v současné době řeší. Chcete novou židli, protože vás bolí záda? Plánujete rozšířit sklady a hodil by se vám paleťák, rudl nebo regál? Ať řešíte cokoliv, budeme rádi, když se nám ozvete a jistě to vyřešíme.

Pod značkou Manutan působíme v České republice od roku 2005, zkušenosti z tohoto trhu však sbíráme již od roku 1992.

V České republice obsloužíme 12 000 zákazníků ročně. Disponujeme vlastním moderním logistickým zázemím, call centrem pro příjem objednávek a poptávek, obchodním a marketingovým oddělením. Nejvýznamnější zákazníci mohou nakupovat pomocí e-procurement řešení.

Jsme hrdými držiteli certifikátu kvality ISO 9001:2000 Naše reference si můžete prohlédnout na www.manutan.cz.

My v Evropě

Jsme součástí holdingu Manutan International, působícího aktuálně v 19 zemích Evropy. Z naší centrály v Ostravě obsluhujeme také slovenský, polský a maďarský trh. Denně z našeho logistického centra expedujeme do těchto zemí více než 700 zásilek.

Zítra u vás

90 % objednávek vám doručíme další pracovní den (platí pro zboží skladem).

Vaše poptávky

Vaši poptávku zpracujeme do 2 hodin od doručení (v pracovní době). Pokud připravujete rozšíření kapacity vašeho skladu nebo chcete mít nové krásnější kanceláře, rádi se na to podíváme. Velkým zákazníkům poskytujeme smluvní ceny.

Záruka 10 let

Protože jsme si kvalitou našeho zboží jisti, poskytujeme záruku 10 let na veškerý sortiment s výjimkou spotřebních materiálů.

3D

Na vaše přání zpracujeme 3D návrh nové kanceláře nebo skladu, zajistíme montáž zboží, nebo poskytneme náhradní plnění.