Nyní jste zde: Úvod → Často se nás ptáte

Často se nás ptáte


1. Kdo může využívat Bonus program a jak se ho můžeme zúčastnit?

Bonus program Manutanu nabízíme všem, kteří chtějí získávat odměny za své nákupy. Napište nám na bonus@manutan.cz. Pošleme vám přihlašovací jméno a heslo, pod kterým si můžete účet aktivovat. Pak už jenom sbíráte věrnostní body za každou objednávku.

2. Proč jsou součástí odměn i produkty, které nejsou v sortimentu Manutanu?

Našimi zákazníky jsou malé i velké firmy. Odměny jsme vybírali tak, aby si mohla vybrat každá z nich. Odměny určitě udělají radost vám nebo kolegům ve firmě. Můžete je také využít jako dárky nebo výhry na firemní večírek.

3. Kdo konkrétně odměny dostane?

Odměny získávají zákazníci Manutanu. Každá osoba z nakupující firmy (může být i fyzická osoba), která je podepsána pod objednávkou, sbírá body na svůj účet a může si za ně vybírat odměny. V případě, že firma chce kumulovat body za nákupy u jedné osoby, stačí nám napsat na bonus@manutan.cz.

4. Proč máte Bonus program Manutanu, proč raději nezlevníte zboží?

Naše zboží je více než konkurenceschopné. Navíc nabízíme dopravu zdarma, dodávku následující pracovní den a záruku 10 let. Každý měsíc také zlevňujeme stovky výrobků. Bonus programem chceme k tomu všemu odměnit naše věrné zákazníky, kteří od nás nakupují pravidelně. Budeme rádi, když mezi ně budete patřit i vy.

5. Jak rychle po nákupu uvidím své body na bonus účtu?

Následující den po doručení zboží od Manutanu a to jako nepřipsané body. Připíšeme je po zaplacení faktury za zboží. Po připsaní bodů si můžete vybrat svou odměnu. V případě speciálních akcí, kdy body získáváte za vyplnění dotazníků apod., body připisujeme do 5 dnů.